PORTVILLE INVITATIONAL
099
Zach Braddell (Tonawanda) dec Christian Daley (Skaneateles) 8-2
099
Christian Daley (Skaneateles) dec JW Simmons (Skaneateles) 4-2
099
Darcy Brownell (Wellsville) pin Christian Daley (Skaneateles) 4:08
106
Nevan Rourke (Skaneateles) dec Fred Gaines (Bolivar Richburg) 3-1
113
Max Collier (Skaneateles) pin Dominic Crouse (Sweet Home) 1:41
113
Dakota Parkhurst (Randolph) dec Max Collier (Skaneateles) 8-4
120
Tristan Holdridge (Randolph) dec Joey Brillo (Skaneateles) 14-12
120
David Poff (Gowanda) dec Joey Brillo (Skaneateles) 1-0
120
Ryan Thierman (Portville) tf Joey Brillo (Skaneateles)
120
Joey Brillo (Skaneateles) dec Caleb Carr (Avoca) 7-2
126
Matthew Goetzmann (Skaneateles) pin Jeremy Miller (Avoca) 5:39
126
Jake Logan (Tonawanda) tf Matthew Goetzmann (Skaneateles)
126
Adam Green (Dansville) tf Matthew Goetzmann (Skaneateles)
132
Cody McGregor (Tonawanda) pin Josh Brillo (Skaneateles) 1:11
132
Josh Brillo (Skaneateles) dec Victor Peterson (Avoca) 7-0
138
Maverick Janes (Skaneateles) dec Charles Bolon (Bolivar Richburg) 3-1
138
Maverick Janes (Skaneateles) maj dec Shawn Fox (Avoca) 11-2
138
Tim Barnard (Tonawanda) tf Maverick Janes (Skaneateles)
145
Lucas McKeever (Gowanda) maj dec Andrew Newton (Skaneateles) 12-4
145
Andrew Newton (Skaneateles) dec Robert Wheeler (Portville) 5-2
145
Andrew Newton (Skaneateles) pin Bryon Knoll (Avoca) 1:44
152
Michael Goetzmann (Skaneateles) pin Sean Bardwell (Tonawanda) 2:24
152
Michael Goetzmann (Skaneateles) dec Cody Derick (Avoca) 7-6
152
Ryan Hurlburt (Dansville) tf Michael Goetzmann (Skaneateles)
152
Michael Goetzmann (Skaneateles) fft Anthony Musso (Sweet Home)
152
Cody Derick (Avoca) dec Michael Goetzmann (Skaneateles) 2-0 ot
160
James Monahan (Portville) pin Lucas Sherman (Skaneateles) 3:42
160
Francis Lombardi (Skaneateles) fft Cory Adams (Tonawanda)
160
Chris Hammond (Gowanda) maj dec Francis Lombardi (Skaneateles) 13-1
160
Chris Doubek (Randolph) pin Francis Lombardi (Skaneateles) 3:44
160
Francis Lombardi (Skaneateles) dec Shain Krzeminski (Franklinville) 3-0
160
Francis Lombardi (Skaneateles) pin David Romans (Sweet Home) 5:54
160
Shain Krzeminski (Franklinville) dec Lucas Sherman (Skaneateles) 7-1
170
Patrick Greenfield (Skaneateles) dec Ben Hvizdzak (Randolph) 8-5
170
Ryan Boutelle (Gowanda) dec Patrick Greenfield (Skaneateles) 7-3
170
Kameron Miller (Bolivar Richburg) dec Patrick Greenfield (Skaneateles) 6-0
170
Patrick Greenfield (Skaneateles) dec Ben Hvizdzak (Randolph) 7-3
182
Connor Gray (Skaneateles) dec Dalton Mills (Gowanda) 6-3
182
Emanuel Colon (Sweet Home) dec Connor Gray (Skaneateles) 6-3
182
Connor Gray (Skaneateles) pin Wesley Sluga (Randolph) 1:34
182
Connor Gray (Skaneateles) dec Dalton Mills (Gowanda) 4-2