SECTION III DIVISION II CHAMPIONSHIPS
099
Trey LaFlamme (South Jefferson) dec CJ Walz (Central Valley) 13-6
099
CJ Walz (Central Valley) tf Isaiah Roes (Lowville) 5:09
099
Michael Bay (Cortland) dec Riley Gerber (Camden) 5-3
099
Trey LaFlamme (South Jefferson) pin Cody Fields (General Brown) 3:08
099
Trey LaFlamme (South Jefferson) dec Jon Charles (Central Valley) 5-2
099
Cody Fields (General Brown) tf John Klimacek (Little Falls) 5:53
099
Michael Bay (Cortland) pin Matthew Bush (South Lewis) 1:46
099
Austin O'Reilly (Mexico) pin Sam Olczyk (Holland Patent) 1:48
099
Isaiah Roes (Lowville) dec Brent Millard (Lowville) 3-2
099
Austin O'Reilly (Mexico) pin Dempsey Carroll (Copenhagen) 5:01
099
Trey LaFlamme (South Jefferson) maj dec Michael Bay (Cortland) 9-0
099
Riley Gerber (Camden) dec Nick Rouse (Canastota) 9-2
099
Dempsey Carroll (Copenhagen) dec Riley Gerber (Camden) 3-2
099
Austin O'Reilly (Mexico) dec Michael Bay (Cortland) 4-1
099
Michael Bay (Cortland) pin Dempsey Carroll (Copenhagen) 3:29
099
Austin O'Reilly (Mexico) dec Riley Gerber (Camden) 5-0
099
Dempsey Carroll (Copenhagen) dec Isaiah Roes (Lowville) 4-2
099
Riley Gerber (Camden) dec Cody Fields (General Brown) 10-4
099
CJ Walz (Central Valley) maj dec Austin O'Reilly (Mexico) 13-4
099
Dempsey Carroll (Copenhagen) dec Kyle Greene (South Lewis) 4-0
106
Jared Carroll (South Jefferson) pin Hunter Zbydniewski (Sherburne-Earlville) 1:44
106
Ryan Dolbear (Phoenix) tf Travis Edwards (Beaver River) 4:00
106
Mason Warner (Morrisville-Eaton) dec Ryan Dolbear (Phoenix) 1-0
106
Jared Carroll (South Jefferson) pin TJ Philpotts (Herkimer) :58
106
TJ Philpotts (Herkimer) dec Ryan Dolbear (Phoenix) 7-0
106
Jared Carroll (South Jefferson) dec Mason Warner (Morrisville-Eaton) 8-1
106
Ryan Dolbear (Phoenix) dec Jonathan Handy (Dolgeville) 13-11 ot
106
Mason Warner (Morrisville-Eaton) dec Neiko Scarano (Little Falls) 3-1
106
Theo Powers (Mexico) maj dec Jared Carroll (South Jefferson) 10-2
106
Tanner Cook (Central Valley) tf TJ Philpotts (Herkimer) 5:35
106
Theo Powers (Mexico) tf Jonathan Handy (Dolgeville) 4:47
106
Jared Carroll (South Jefferson) dec Ryan Dolbear (Phoenix) 7-2
106
TJ Philpotts (Herkimer) dec Mason Warner (Morrisville-Eaton) 4-1
106
Tanner Cook (Central Valley) pin Neiko Scarano (Little Falls) 1:17
106
Jonathan Handy (Dolgeville) pin Stone Lutz (Adirondack) 1:33
106
TJ Philpotts (Herkimer) maj dec Jacob Russell (Cooperstown) 12-2
106
Neiko Scarano (Little Falls) dec Will Shephard (Cazenovia) 7-2
106
Tanner Cook (Central Valley) pin Zach Williams (Hannibal) 1;52
106
Theo Powers (Mexico) maj dec Tanner Cook (Central Valley) 12-4
113
Dennis Hilts (Camden) pin Justus Richardson (Dolgeville) 1:06
113
Sam Rice (Marcellus) pin Peter Winkler (Immaculate Heart Central) 1:38
113
Derek Spann (Adirondack) pin Aspen Effner (Mount Markham) :47
113
Ben Hood (Marcellus) dec Austin Vanderhoof (Vernon-Verona-Sherrill) 4-0
113
Ross McFarland (Phoenix) pin Dennis Hilts (Camden) 2:50
113
Ryan O'Rourke (Adirondack) pin Sam Rice (Marcellus) 3:05
113
Derek Spann (Adirondack) pin Ben Hood (Marcellus) :53
113
Ryan O'Rourke (Adirondack) maj dec Ross McFarland (Phoenix) 11-2
113
Austin Vanderhoof (Vernon-Verona-Sherrill) pin Aspen Effner (Mount Markham) :48
113
Sam Rice (Marcellus) dec Dennis Hilts (Camden) 4-1
113
Ross McFarland (Phoenix) dec Austin Vanderhoof (Vernon-Verona-Sherrill) 6-2
113
Ben Hood (Marcellus) dec Sam Rice (Marcellus) 5-2
113
Ross McFarland (Phoenix) pin Ben Hood (Marcellus) 4:57
113
Sam Rice (Marcellus) dec Austin Vanderhoof (Vernon-Verona-Sherrill) 5-0
113
Ross McFarland (Phoenix) dec Hunter Howland (Mexico) 13-8
113
Austin Vanderhoof (Vernon-Verona-Sherrill) dec Connor Schissler (General Brown) 7-5
113
Aspen Effner (Mount Markham) pin Connor Carroll (Copenhagen) 4:56
113
Derek Spann (Adirondack) pin Joey Brillo (Skaneateles) :45
113
Derek Spann (Adirondack) dec Ryan O'Rourke (Adirondack) 4-0
120
Seth Gilbert (Phoenix) pin Paul LoRusso (Cooperstown) 3:29
120
Zack Burke (Morrisville-Eaton) maj dec Seth Gilbert (Phoenix) 15-3
120
Noah Handy (Dolgeville) pin Garrett Fields (General Brown) 2:55
120
Hunter Owen (Sherburne-Earlville) dec Kevin Dunshee (Sherburne-Earlville) 13-6
120
Zack Burke (Morrisville-Eaton) dec Brandon Gaylord (Adirondack) 7-2
120
Seth Gilbert (Phoenix) dec Zach Ruggles (Marcellus) 6-2
120
Hunter Owen (Sherburne-Earlville) dec Noah Handy (Dolgeville) 5-2
120
Kevin Dunshee (Sherburne-Earlville) tf Garrett Fields (General Brown) 3:18
120
Zach Ruggles (Marcellus) pin Brandon Gaylord (Adirondack) 2:29
120
Kevin Dunshee (Sherburne-Earlville) maj dec Seth Gilbert (Phoenix) 19-6
120
Noah Handy (Dolgeville) dec Zach Ruggles (Marcellus) 13-8
120
Noah Handy (Dolgeville) dec Kevin Dunshee (Sherburne-Earlville) 16-10
120
Seth Gilbert (Phoenix) dec Zach Ruggles (Marcellus) 6-4
120
Brandon Gaylord (Adirondack) maj dec Kyle Snyder (South Jefferson) 13-3
120
Zack Burke (Morrisville-Eaton) tf Montana Wellenstein (Mount Markham) 4:52
120
Garrett Fields (General Brown) pin Andrew Messina (Little Falls) 1:41
120
Noah Handy (Dolgeville) pin Ian George (Cortland) 3:22
120
Zack Burke (Morrisville-Eaton) dec Hunter Owen (Sherburne-Earlville) 10-8 sv
126
Hunter Richard (Holland Patent) tf Collin Baker (Homer) 2:55
126
Ryan Snow (General Brown) pin Ryan Zawtocki (Herkimer) 1:56
126
Caleb Beach (South Jefferson) dec Bryce Cipollone (Vernon-Verona-Sherrill) 3-0
126
Brad Dietz (Phoenix) tf Albert Amacher (Poland) 4:30
126
Hunter Richard (Holland Patent) pin Connor Fredericks (Chittenango) :56
126
Ryan Snow (General Brown) dec Caleb Beach (South Jefferson) 4-1
126
Hunter Richard (Holland Patent) dec Brad Dietz (Phoenix) 6-3
126
Bryce Cipollone (Vernon-Verona-Sherrill) dec Ryan Zawtocki (Herkimer) 4-3
126
Albert Amacher (Poland) pin Connor Fredericks (Chittenango) 2:28
126
Brad Dietz (Phoenix) dec Bryce Cipollone (Vernon-Verona-Sherrill) 3-0
126
Caleb Beach (South Jefferson) pin Albert Amacher (Poland) 2:18
126
Caleb Beach (South Jefferson) dec Brad Dietz (Phoenix) 1-0 ot
126
Bryce Cipollone (Vernon-Verona-Sherrill) dec Albert Amacher (Poland) 4-2
126
Connor Fredericks (Chittenango) dec Stephen Gross (Dolgeville) 8-5
126
Brad Dietz (Phoenix) maj dec Harry Roberts (Adirondack) 8-0
126
Ryan Zawtocki (Herkimer) dec Connor Weiss (South Lewis) 11-4
126
Ryan Zawtocki (Herkimer) dec Connor Weiss (South Lewis) 11-4
126
Ryan Snow (General Brown) maj dec Hunter Richard (Holland Patent) 10-2
126
Caleb Beach (South Jefferson) pin Dylan Stellmack (Onondaga) :29
132
Tyler Field (Onondaga) dec Brenden Jacobs (Copenhagen) 8-4
132
Tyler Field (Onondaga) dec Tanner Christian (Mount Markham) 4-1
132
Drew Towers (Cortland) dec Scott Bluto (General Brown) 4-3
132
Tanner Christian (Mount Markham) pin Matt Bixby (Chittenango) 4:51
132
Cormac Green (Port Byron) maj dec Scott Bluto (General Brown) 13-3
132
Austin Whitney (Mexico) pin Rodney Buyea (Morrisville-Eaton) 3:59
132
Tanner Christian (Mount Markham) dec Drew Towers (Cortland) 7-1
132
Tyler Field (Onondaga) pin Scott Bluto (General Brown) 2:49
132
Drew Towers (Cortland) dec Brenden Jacobs (Copenhagen) 4-1
132
Scott Bluto (General Brown) maj dec Matt Bixby (Chittenango) 8-0
132
Austin Whitney (Mexico) dec Tyler Field (Onondaga) 8-1
132
Cormac Green (Port Byron) dec Tanner Christian (Mount Markham) 11-4
132
Austin Whitney (Mexico) pin Drew Towers (Cortland) 2:25
132
Drew Towers (Cortland) dec Adam Davis (Camden) 7-3
132
Brenden Jacobs (Copenhagen) dec Jette Collins (Vernon-Verona-Sherrill) 7-3
132
Austin Whitney (Mexico) dec Cormac Green (Port Byron) 3-2
132
Scott Bluto (General Brown) dec Billy Heselden (Fabius-Pompey) 5-1
132
Tanner Christian (Mount Markham) pin Jeff Taylor (Cato-Meridian) 3:19
132
Tyler Field (Onondaga) dec Josh Brillo (Skaneateles) 4-0
138
Laken Cook (Central Valley) pin Tristan Phillips (Immaculate Heart Central) 2:33
138
Holden Pelton (South Jefferson) dec Jared Williams (Sandy Creek) 2-0
138
Garrett Mitchell (Camden) inj def Maverick Janes (Skaneateles)
138
Nate Walker (Canastota) pin Travis Clarke (Copenhagen) 2:43
138
Laken Cook (Central Valley) pin Holden Pelton (South Jefferson) 1:10
138
Garrett Mitchell (Camden) dec Nate Walker (Canastota) 6-3
138
Jared Williams (Sandy Creek) dec Tristan Phillips (Immaculate Heart Central) 8-1
138
Nate Walker (Canastota) dec Jared Williams (Sandy Creek) 3-2
138
Holden Pelton (South Jefferson) pin Travis Clarke (Copenhagen) :44
138
Nate Walker (Canastota) dec Holden Pelton (South Jefferson) 4-2 ot
138
Jared Williams (Sandy Creek) pin Travis Clarke (Copenhagen) 4:50
138
Nate Walker (Canastota) maj dec Cooper Young (Chittenango) 13-0
138
Garrett Mitchell (Camden) pin Tyler Koffer (Cooperstown) :47
138
Holden Pelton (South Jefferson) dec Collin Treen (Herkimer) 5-0
138
Jared Williams (Sandy Creek) maj dec Ben Marshall (Canastota) 13-4
138
Laken Cook (Central Valley) dec Garrett Mitchell (Camden) 6-0
145
Isaiah Dunagan (Otselic Valley) pin Jason Colon (Vernon-Verona-Sherrill) 1:14
145
John Mazza (Central Valley) pin Joe Riester (Port Byron) 2:47
145
John Mazza (Central Valley) pin Zach Pfluger (Sandy Creek) 1:44
145
Matt Norris (Homer) dec Tyler Wyman (Hannibal) 6-5
145
Jason Colon (Vernon-Verona-Sherrill) dec Zach Pfluger (Sandy Creek) 6-4 ot
145
Isaiah Dunagan (Otselic Valley) inj def John Mazza (Central Valley)
145
Zach Pfluger (Sandy Creek) dec Isaiah Dunagan (Otselic Valley) 7-3
145
Jason Colon (Vernon-Verona-Sherrill) inj def John Mazza (Central Valley)
145
Zach Pfluger (Sandy Creek) pin Tyler Wyman (Hannibal) 2:41
145
Jason Colon (Vernon-Verona-Sherrill) dec Ian Nagle (Dolgeville) 5-1
145
Matt Norris (Homer) dec John Mazza (Central Valley) 4-2
145
Alex Herringshaw (Holland Patent) tf Isaiah Dunagan (Otselic Valley) 5:27
145
Alex Herringshaw (Holland Patent) tf Ian Nagle (Dolgeville) 3:27
145
Matt Norris (Homer) dec Andrew Newton (Skaneateles) 12-6
145
Jason Colon (Vernon-Verona-Sherrill) dec Grant Tinker (Cortland) 4-3
145
Isaiah Dunagan (Otselic Valley) pin James Uhlinger (Copenhagen) 1:44
145
Ian Nagle (Dolgeville) dec Trevor Snow (General Brown) 5-3
145
Alex Herringshaw (Holland Patent) tf Justin Bonney (Sandy Creek) 2:46
145
Alex Herringshaw (Holland Patent) maj dec Matt Norris (Homer) 13-0
152
Joe Hennessey (Adirondack) pin Zach Brown (Sandy Creek) 2:55
152
Kyle O'Connor (General Brown) maj dec Griffin Charlebois (South Jefferson) 11-0
152
Tyler Silverthorn (General Brown) maj dec Jay Kissilstein (Mexico) 13-1
152
Simon Breckenridge (Vernon-Verona-Sherrill) maj dec Eric Petrie (Homer) 17-8
152
Tyler Silverthorn (General Brown) maj dec Kyle O'Connor (General Brown) 11-2
152
Simon Breckenridge (Vernon-Verona-Sherrill) dec Joe Hennessey (Adirondack) 4-2
152
Griffin Charlebois (South Jefferson) pin Jay Kissilstein (Mexico) 2:15
152
Eric Petrie (Homer) dec Zach Brown (Sandy Creek) 8-3
152
Joe Hennessey (Adirondack) dec Griffin Charlebois (South Jefferson) 1-0
152
Kyle O'Connor (General Brown) maj dec Eric Petrie (Homer) 11-0
152
Eric Petrie (Homer) dec Griffin Charlebois (South Jefferson) 6-2
152
Joe Hennessey (Adirondack) pin Sam Casler (Little Falls) 1:28
152
Kyle O'Connor (General Brown) pin Jacob Sherman (Canastota) 3:42
152
Eric Petrie (Homer) maj dec Andrew Bikowski (Morrisville-Eaton) 10-1
152
Tyler Silverthorn (General Brown) dec Simon Breckenridge (Vernon-Verona-Sherrill) 5-1
152
Tyler Silverthorn (General Brown) tf Erick Ward (Holland Patent) 6:00
152
Jay Kissilstein (Mexico) pin Morgan Sellers (Beaver River) 5:26
152
Griffin Charlebois (South Jefferson) tf Joe Benedict (Sandy Creek) 4:35
152
Joe Hennessey (Adirondack) dec Kyle O'Connor (General Brown) 3-1
160
Trevor Allard (Mexico) dec Jack Buell (Sherburne-Earlville) 3-2
160
Nicholas Koelmel (Immaculate Heart Central) dec Mike Southwick (Cortland) 10-4
160
Trevor Allard (Mexico) dec Chris Wein (Cato-Meridian) 11-6
160
Jack Buell (Sherburne-Earlville) dec Richard Lyon (Dolgeville) 3-2 ot
160
Mike Southwick (Cortland) pin Greg Hadcock (Hannibal) 5:01
160
Chad Finch (Camden) maj dec Greg Hadcock (Hannibal) 13-4
160
Chris Wein (Cato-Meridian) dec Richard Lyon (Dolgeville) 3-2 ot
160
Jack Buell (Sherburne-Earlville) dec Chad Finch (Camden) 8-5
160
Chris Wein (Cato-Meridian) tf Mike Southwick (Cortland) 3:41
160
Jack Buell (Sherburne-Earlville) pin Chris Wein (Cato-Meridian) 2:45
160
Chad Finch (Camden) dec Mike Southwick (Cortland) 8-2
160
Nicholas Koelmel (Immaculate Heart Central) maj dec Chad Finch (Camden) 11-1
160
Trevor Allard (Mexico) pin Alexander Curr (Fabius-Pompey) 4:16
160
Chris Wein (Cato-Meridian) pin Matthew Okoniewski (South Jefferson) 2:28
160
Richard Lyon (Dolgeville) pin Tim Rathbun (Central Valley) 1:36
160
Jack Buell (Sherburne-Earlville) pin Doug Simmons (Canastota) 1:29
160
Greg Hadcock (Hannibal) dec Kevin Morrissey (Marcellus) 3-1
160
Chad Finch (Camden) maj dec Coty Lutz (Adirondack) 12-3
160
Trevor Allard (Mexico) dec Nicholas Koelmel (Immaculate Heart Central) 3-2
170
Jacob Woolson (Mexico) dec Brett Lewis (Morrisville-Eaton) 6-2
170
Triston Engle (Dolgeville) pin Derek Hilton (Hannibal) :53
170
Jacob Woolson (Mexico) pin Mike Nourse (Cazenovia) 3:25
170
Brett Lewis (Morrisville-Eaton) maj dec John Nannery (Cazenovia) 12-1
170
Brett Finch (Camden) dec Marc Grogan (Holland Patent) 3-2
170
John Nannery (Cazenovia) dec Mike Nourse (Cazenovia) 5-3 ot
170
Brett Lewis (Morrisville-Eaton) dec Brett Finch (Camden) 3-0
170
Derek Hilton (Hannibal) dec John Nannery (Cazenovia) 6-2
170
Brett Lewis (Morrisville-Eaton) pin Derek Hilton (Hannibal) 1:36
170
Brett Finch (Camden) dec John Nannery (Cazenovia) 3-1
170
Derek Hilton (Hannibal) dec Brett Finch (Camden) 5-0
170
Triston Engle (Dolgeville) pin Marc Grogan (Holland Patent) :48
170
Marc Grogan (Holland Patent) pin Frank Mazepa (Otselic Valley) 2:53
170
Derek Hilton (Hannibal) pin Lane Zehr (Beaver River) 1:24
170
Brett Finch (Camden) pin Sean Jackson (Central Valley) 5:38
170
John Nannery (Cazenovia) pin Luke Kelly (South Lewis) 3:36
170
Jacob Woolson (Mexico) pin Chace Bentley (Cortland) 1:18
170
Jacob Woolson (Mexico) dec Triston Engle (Dolgeville) 6-5
182
William Hilliard (Phoenix) pin Josh Knamm (Holland Patent) 1:27
182
Kasey Foster (Dolgeville) dec Nick Sharp (Cato-Meridian) 3-1
182
Daniel Smith (South Jefferson) pin Nicholas Kraeger (South Lewis) 1:35
182
William Hilliard (Poland) pin Dakoatah Miller (Cortland) 1:30
182
Kasey Foster (Dolgeville) pin Eddie Bentley (Vernon-Verona-Sherrill) 4:12
182
Nick Sharp (Cato-Meridian) pin Victor Halverson (Sandy Creek) 4:36
182
Nicholas Kraeger (South Lewis) pin Zakk Zuranski (Central Valley) 3:05
182
Chris Pinckney (Port Byron) maj dec Connor Gray (Skaneateles) 8-0
182
Daniel Smith (South Jefferson) pin Kasey Foster (Dolgeville) 1:47
182
William Hilliard (Phoenix) pin Chris Pinckney (Port Byron) 3:51
182
Nicholas Kraeger (South Lewis) dec Nick Sharp (Cato-Meridian) 5-4
182
Connor Gray (Skaneateles) pin Josh Knamm (Holland Patent) 4:21
182
Chris Pinckney (Port Byron) dec Nicholas Kraeger (South Lewis) 9-7
182
Kasey Foster (Dolgeville) dec Connor Gray (Skaneateles) 6-0
182
Chris Pinckney (Port Byron) dec Kasey Foster (Dolgeville) 3-2
182
Nicholas Kraeger (South Lewis) dec Connor Gray (Skaneateles) 6-5
182
Daniel Smith (South Jefferson) pin Antonio Cutrie (Chittenango) 1:09
182
Daniel Smith (South Jefferson) dec William Hilliard (Phoenix) 4-3
182
Chris Pinckney (Port Byron) pin Brian Silfer (Cazenovia) 1:11
195
Dan Appley (Herkimer) pin Dylan Hotchkiss (Homer) 1:56
195
Tyler DeLaura (Adirondack) pin Gaven Plummer (Otselic Valley) :25
195
Justin Cox (Chittenango) pin Tyler Wood (Sandy Creek) 2:57
195
AJ Thomas (Lowville) maj dec Jacob Eisel (Copenhagen) 10-0
195
Lane Frost (Vernon-Verona-Sherrill) dec Logan LaFlamme (South Jefferson) 3-1
195
Riccardo Dawkins (General Brown) dec AJ Thomas (Lowville) 8-4
195
Dan Appley (Herkimer) dec Riccardo Dawkins (General Brown) 3-1
195
AJ Thomas (Lowville) dec Tyler DeLaura (Adirondack) 2-0
195
Jacob Eisel (Copenhagen) pin Jesse Hendrick (Central Valley) 3:53
195
Logan LaFlamme (South Jefferson) pin Hayden Polhamus (Cazenovia) 2:42
195
Dan Appley (Herkimer) dec Tyler DeLaura (Adirondack) 5-1
195
Tyler DeLaura (Adirondack) pin Justin Cox (Chittenango) 1:33
195
Logan LaFlamme (South Jefferson) dec Dan Appley (Herkimer) 4-1
195
Lane Frost (Vernon-Verona-Sherrill) dec Riccardo Dawkins (General Brown) 3-1
195
Logan LaFlamme (South Jefferson) dec Jacob Eisel (Copenhagen) 7-3
195
Dan Appley (Herkimer) maj dec AJ Thomas (Lowville) 15-4
195
AJ Thomas (Lowville) pin Jesse Pritchard (Poland) 2:44
195
Riccardo Dawkins (General Brown) dec Tyler DeLaura (Adirondack) 4-1
195
Lane Frost (Vernon-Verona-Sherrill) pin Justin Cox (Chittenango) 3:29
220
Jake Benedict (Sandy Creek) pin Owen Albanese (Canastota) :50
220
Garrett Duvall (Sherburne-Earlville) dec Landry Cook (Central Valley) 2-1
220
Jake Benedict (Sandy Creek) pin Colton Erb (General Brown) :29
220
Thad Casler (Camden) pin Casey Placito (Chittenango) :58
220
Connor Hamilton (Adirondack) dec Owen Albanese (Canastota) 4-3
220
Colton Erb (General Brown) pin Thad Casler (Camden) 5:21 ot
220
Landry Cook (Central Valley) pin Connor Hamilton (Adirondack) 1:59
220
Colton Erb (General Brown) dec Landry Cook (Central Valley) 3-2
220
Thad Casler (Camden) maj dec Connor Hamilton (Adirondack) 12-0
220
Colton Erb (General Brown) dec Connor Hamilton (Adirondack) 5-3
220
Landry Cook (Central Valley) dec Thad Casler (Camden) 7-6
220
Jake Benedict (Sandy Creek) maj dec Garrett Duvall (Sherburne-Earlville) 10-1
220
Garrett Duvall (Sherburne-Earlville) pin Nicholas Edmond (Cortland) 1:32
220
Casey Placito (Chittenango) pin Lucas Heintz (Otselic Valley) :54
220
Thad Casler (Camden) pin Dan Eisel (Copenhagen) 1:11
220
Landry Cook (Central Valley) dec Mike Murray (Port Byron) 10-8
220
Connor Hamilton (Adirondack) pin Steven Napolitano (Herkimer) 3:37
220
Owen Albanese (Canastota) pin Thomas Randall (South Lewis) 1:44
220
Garrett Duvall (Sherburne-Earlville) pin Casey Placito (Chittenango) 2:55
285
Brad Lucas (Cazenovia) dec Nathan Osborne (South Lewis) 13-6
285
Tyler Havener (Oneida) pin Jacob Morris (Canastota) 4:34
285
Brad Lucas (Cazenovia) dec Ian Radell (Camden) 3-1
285
Kierstan Armstrong (Adirondack) pin Zachary Akey (Sandy Creek) 1:34
285
Brandon Yager (Central Valley) pin Nathan Osborne (South Lewis) :43
285
Kierstan Armstrong (Adirondack) pin Ian Radell (Camden) 2:21
285
Jacob Morris (Canastota) dec Brandon Yager (Central Valley) 3-0
285
Jacob Morris (Canastota) dec Kierstan Armstrong (Adirondack) 4-0
285
Ian Radell (Camden) dec Brandon Yager (Central Valley) 3-1 ot
285
Jacob Morris (Canastota) dec Zachary Akey (Sandy Creek) 1-0
285
Tyler Havener (Oneida) dec Brad Lucas (Cazenovia) 2-1 ot
285
Tyler Havener (Oneida) pin Zachary Legler (Vernon-Verona-Sherrill) 1:24
285
Kierstan Armstrong (Adirondack) dec Kyle Fitzgerald (South Lewis) 3-1 ot
285
Zachary Akey (Sandy Creek) pin Derrick Button (Phoenix) :58
285
Jacob Morris (Canastota) dec Andrew Tanner (Adirondack) 3-1
285
Ian Radell (Camden) pin Gregory Brown (Cortland) 5:39
285
Brad Lucas (Cazenovia) pin Geoff Roberts (Mount Markham) :27
285
Tyler Havener (Oneida) dec Kierstan Armstrong (Adirondack) 10-6
285
Brandon Yager (Central Valley) dec Ian Radell (Camden) 5-2